Yandex

Mesafeli Satış Sözleşmesi

Sitemizde alışveriş yapan herkes bu sözleşmeyi okumuş ve kabul etmiş sayılır.
 • Satış : Satış işlemi yalnızca 18 yaşından büyük ve Türkiye'de İkamet eden kişilere yapılır.
 • Vergi : Satışı yapılan tüm ürünlere yasal oranda KDV ilave edilir.
 • Üye Bilgileri : üye, bilgilerini eksiksiz ve hatasız girmelidir. Teslimat için sabit telefon numarası ve vergi numarası girilmesi zorunludur. Bu bilgiler hem güvenlik için hem de kanuni zorululuktan dolayı gereklidir.
 • Hatalar : ürün açıklaması, adı, fiyatı, resmi gibi içerikte oluşabilecek hatalardan dolayı mklcanakart.com sorumlu tutulamaz.
 • Fiyat Politikası : Sitemizde satılan tüm ürün fiyatlarını serbest ekonomi kuralları gereği mklcanakart.com belirler. Etiket Fiyatı, Satış Fiyatı ve İndirimli Fiyat buna dahildir. Müşteri, ürün üreticisi, ithalatçısı veya dağıtıcısı dahil hiç kimsenin fiyat değiştirmemiz konusunda firmamızı zorlama yetkisi yoktur. Yazım hataları istisnadır.
 • Ürün Stokları : Satıştaki bazı ürünlerde stok bulunmayabilir. Bu sebeple mklcanakart.com sipariş verilen ürünlerin tümünün temininden sorumlu değildir. Temin edilemeyen ürün olduğunda müşteriye en kısa sürede bilgi verilerek en uygun seçenekler iletilir. Müşteri dilediğini seçmekte özgürdür.
 • Garanti : Firmamız ve müşteri, Garanti Koşulları sayfasında belirtilen kurallar çerçevesinde hareket eder.
 • İade : mklcanakart.com sattığı herhangi bir ürünü İade Koşulları sayfasında belirtilen durumlarda iade alma garantisi verir.
 • Ücretler : Firmamız tarafından tahsil edilecek tüm ücretler ilgili bölümlerde müşterinin görebileceği şekilde açıkça görüntülenir. Bu fiyatlara sonradan itiraz edilemez.
 • Müşteri Memnuniyeti : Firmamız müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde tutmak için yoğun çaba harcamaktadır. Sitemizi zarara uğratmaya yönelik ve genel ticaret kuralları çerçevesinde olmayan müşteri talepleri hariç tüm şikayet ve istekleriniz dikkatle incelenerek hızlı bir şekilde sonuçlandırılmaya çalışılmaktadır.
 • Güvenlik Tedbirleri : Sitemize verilen siparişler, bir dizi güvenlik tedbirinden geçtikten sonra müşteriye gönderilir. Site yöneticilerimiz bu işlemler esnasında müşteriden bazı ek bilgiler talep edebilir. Talep edilen bilgiler sizin güvenliğiniz içindir. Müşteri bu talepleri karşılamakla yükümlüdür. Banka veya yöneticilerimiz tarafından güvenli görülmeyen ya da şüphe uyandıran siparişler sevk edilmez.
 • Ürün Teslimatı : Teslimatlar yalnızca firmamız tarafından belirlenen kargo şirketleri veya kendi dağıtım ağımız ile kimlik kontrolü yapılarak teslim edilir. Farklı bir kargo şirketi ile teslimat, imkanlar dahilinde gerçekleştirilmeye çalışılır. Sipariş edilen ürün teslim alınırken mutlaka kontrol edilmeli, hasarlı veya hatalı paketler teslim alınmamalıdır. ürün teslim alındığı anda siparişiniz kargo yetkilisi tarafından eksiksiz ve sağlam olarak teslim edilmiş sayılacaktır.
Markalar

Notebook yedek parça, Laptop Yedek Parça, Alt kasa, Üst Kasa, Bakır soğutucu, Data Kablosu, Ekran Arka kapak, Cover, Bezel

Notebook Anakart, Laptop Anakart, Asus Anakart, Asus Anakart, Casper Anakart, Dell Anakart, Lenovo Anakart, Samsung Anakart, Toshiba Anakart